loading

MASZ PYTANIA ?

ZADZWOŃ: +48 536-960-440

Informacja prasowa

Zdrowo, smacznie, eko, kreatywnie - tak zapowiada się pierwsze spotkanie Eko targu w Rumi, które odbędzie się 16 listopada w Galerii Rumia. Organizatorzy dla uczestników spotkania przygotowali moc atrakcji.

 

W godzinach od 12.00-18.00 działać będzie w galerii specjalna strefa zdrowia, w której zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli przygotować smaczne i zdrowe sałatki owocowe. Nie zabraknie także konkursów nawiązujących do eko stylu życia. Sympatyczny konferansjer zaprosi do zabawy nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Biorąc udział w zadaniach można wygrać gadżety sklepu Martes Sport.

 

To będzie wyjątkowe, rodzinne spotkanie połączone ze strefą wystawców - którzy zaprezentują zdrowe i smaczne naturalne produkty nawiązujące do ekologicznego stylu życia. Wśród oferowanych produktów będzie można znaleźć: miody prosto z pasieki, eko-kosmetyki, chałwę, ekoakcesoria, naturalne wędliny, aromatyczną kawę, produkty wyprodukowane zgodnie z ideą sprawiedliwego handlu oraz wiele innych ekologicznych propozycji.

Na stanowisku Calypso Fitness będzie można uzyskać porady dotyczące dietetyki, zdrowego żywienia oraz treningów siłowych i fitness. Dodatkowo każda chętna osoba będzie mogła wykonać bezpłatną analizę składu ciała.

 

"Eko Targ - zdrowie i piękno z natury" to wydarzenie mające na celu promocje ekologicznego stylu życia oraz zwiększenie świadomości uczestników w tym zakresie. W trakcie spotkania uczestnicy będą mogli skorzystać z licznych degustacji, promocji, a także będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w zakresie ekologii.

Dodatkowo Galeria Rumia postanowiła nagrodzić swoich klientów. Tego dnia osoby, które zrobią zakupy w stałych punktach handlowych za min. 100 zł, w głównej strefie Eko-Targu będą mogły odebrać na podstawie przedstawionych paragonów, polski miód prosto z pasieki.


Fotorelacja 1

 

  

 

 

 

DANE FIRMY:

telefon:

536-960-440

e-mail:

biuro@instytutikib.pl

42-600 Tarnowskie Góry