loading

MASZ PYTANIA ?

ZADZWOŃ: +48 536-960-440

"Eko Targ - zdrowie i piękno z natury" w Galerii A2- Informacja prasowa

 

Zdrowo, smacznie, eko, kreatywnie - tak zapowiada się pierwsze spotkanie Eko Targu w Poznaniu, które odbędzie się 5 października w Galerii A2. Organizatorzy dla uczestników spotkania przygotowali moc atrakcji. W godzinach od 12.00-18.00 działać będzie w Galerii specjalna strefa zdrowia, w której zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli przygotować smaczne i zdrowe sałatki owocowe. Nie zabraknie także konkursów nawiązujących do eko stylu życia. Sympatyczny konferansjer zaprosi do zabawy nie tylko dzieci, ale także dorosłych.

 

To będzie wyjątkowe, rodzinne spotkanie połączone ze strefą wystawców - którzy zaprezentują zdrowe i smaczne naturalne produkty nawiązujące do ekologicznego stylu życia. Wśród oferowanych produktów będzie można znaleźć: zioła, naturalną żywność, miody prosto z pasieki, żury, chałwy, ozdoby eko, pyszną aromatyczną kawę, naturalne kosmetyki, oleje, zioła, przyprawy i wiele innych produktów.

 

"Eko Targ - zdrowie i piękno z natury" to wydarzenie mające na celu promocje ekologicznego stylu życia oraz zwiększenie świadomości uczestników w tym zakresie. W trakcie spotkania uczestnicy będą mogli skorzystać z licznych degustacji, promocji, a także będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w zakresie ekologii.


Fotorelacja 1

Fotorelacja 2

 

 

 

 

  

 

 

 

DANE FIRMY:

telefon:

536-960-440

e-mail:

biuro@instytutikib.pl

42-600 Tarnowskie Góry