loading

MASZ PYTANIA ?

ZADZWOŃ: +48 536-960-440

"Eko Targ - zdrowie i piękno z natury" w Galerii A2

 

Zdrowo, smacznie, eko, kreatywnie - tak zapowiada się pierwsze spotkanie Eko Targu w Poznaniu, które odbędzie się 5 października w Galerii A2. Organizatorzy dla uczestników spotkania przygotowali moc atrakcji. W godzinach od 12.00-18.00 działać będzie w Galerii specjalna strefa zdrowia, w której zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli przygotować smaczne i zdrowe sałatki owocowe. Nie zabraknie także konkursów nawiązujących do eko stylu życia. Sympatyczny konferansjer zaprosi do zabawy nie tylko dzieci, ale także dorosłych.

 

To będzie wyjątkowe, rodzinne spotkanie połączone ze strefą wystawców - którzy zaprezentują zdrowe i smaczne naturalne produkty nawiązujące do ekologicznego stylu życia. Wśród oferowanych produktów będzie można znaleźć: zioła, naturalną żywność, miody prosto z pasieki, żury, chałwy, ozdoby eko, pyszną aromatyczną kawę, naturalne kosmetyki, oleje, zioła, przyprawy i wiele innych produktów.

 

"Eko Targ - zdrowie i piękno z natury" to wydarzenie mające na celu promocje ekologicznego stylu życia oraz zwiększenie świadomości uczestników w tym zakresie. W trakcie spotkania uczestnicy będą mogli skorzystać z licznych degustacji, promocji, a także będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w zakresie ekologii.

 

                                                                                                                                                                   Zapraszamy do Galerii A2


Wystawcy:


Pasieka Smakowita Pszczółka oferuje tradycyjne polskie miody.

 

 

 


Piskorek

Historia naszego Żuru wiąże się z moją młodoscią… Jako mały chłopiec często odwiedzałem swoją Babcię Kasię. Jedną z jej ulubionych potraw był żur, który gotowała z domowego zakwasu. Kisiła go w glinianym garnku przykrytym lnianą ściereczką. Smak i zapach żuru był niesamowity i nigdy go nie zapomnę.

Po prawie 20 latach wraz z braćmi postaraliśmy się go odtworzyć według zapisków i przepisu mojej Babci. Dziś chcę się z Państwem podzielić nie tylko moją pasją i miłością, ale przede wszystkim smakiem prawdziwego, domowego żuru jakim jest "Żur od Piskorka na zakwasie".

                                                                                                                                                  Polecam i zapraszam

 

                                                                                                                                                                        

 

       


 

 


Kowalewski

Jesteśmy firmą rodzinną. Zanim staliśmy się firmą, byliśmy rodziną, w której wszyscy gotowali, kisili, solili i marynowali. Ta rodzina rośnie teraz z każdą chwilą. I nadal wszyscy razem wymyślamy, robimy oraz oceniamy nowe przetwory. To właśnie dzięki tej wspólnej, rodzinnej kreatywności tworzymy doskonałe produkty.

Nasze ponad 25 letnie doświadczenie procentuje wspaniałymi, ekologicznymi i bezglutenowymi produktami takimi jak Żur gryczany czy jaglany skomponowane specjalnie dla tych, którzy chcą się smacznie, ale i przede wszystkim zdrowo odżywiać. Nasze żury składają się tylko z trzech składników: bezglutenowej ekologicznej mąki, wody źródlanej i naturalnej soli kamiennej kłodawskiej. Każda partia naszych ekologicznych i bezglutenowych produktów jest badana w zewnętrznym laboratorium tak aby nasz klient miał absolutną pewność, że nie zawierają glutenu. Zapraszamy również do degustacji naszych ekologicznych i bezglutenowych buraczków – po prostu pycha.

 


 

  

 

 

 

DANE FIRMY:

telefon:

536-960-440

e-mail:

biuro@instytutikib.pl

42-600 Tarnowskie Góry